ارتباط

 

ایمیل: 

me

 5 Responses to ارتباط

 1. فرهنگسرای ملل گفت:

  سلام . احتراما ، از شما دعوت میشود در همایش رایگان یک نکته از این معنی (برگزاری برنامه ده همایش ادبی از ده شاعر برجسته ایرانی) شرکت فرمایید:
  1.نشست شوریده بلخ – مولانا -2 مهر 92 ساعت 16
  2.رند خلوت نشین –حافظ 16 مهر ساعت 16
  3.شیخ شیرین گفتار –سعدی -30 مهر ساعت 16
  شرح و تفسیر اشعار و ابیات ، پاور پوینت ، شعر خوانی و دکلمه و برنامه موسیقی از دیگر بخشهای این همایس میباشد . سخنران استاد خانم احمدی . نشانی تهران پارک قیطریه فرهنگسرای ملل .تلفن22212392 .حضور شما را در این برنامه صمیمانه گرامی میداریم ./ ضمنا این برنامه تا پایان آذر ماه با بررسی اشعار باباطاهر و جامی و خیام و… ادامه دارد./
  Melal.farhangsara@gmail.com

 2. با سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای فرشاد نوروزی؛
  پس از بررسی های متعدد آثار شما، اثر نگاه دیگر از …به عنوان برترین اثر از نظر صاحب نظران نشریه آزاد اندیش انتخاب شد.
  این نشریه شما را دعوت به همکاری با آزاد اندیش می کند. چنانچه مایل هستید تا هوش و ذکاوت خود را باری دیگر در اختیار مردم عزیزمان ایران قرار دهید، با ایمیل ذکر شده در ارتباط باشید. قرار است آثار شما در شماره های متعدد مجله آزاد اندیش منتشر شود.
  با تشکر
  ممقانی ، سردبیر فعلی نشریه آزاد اندیش

 3. سلام گرامی

  نوشتن در فضای ضد فلسفه کاری دشوارست بویژه اگر بخواهی بیطرف باشی
  هرجند بیطرفی در پژوهش فلسفی دشوارست اما یا باید برای راحتی به محیط توجه داشت یا دیدگاه خود با سختی
  در هر صورت از ترجمه های جنابعالی که بروشنی و زیبایی و روانی بود لذت بردم
  همیشه در تابش باشید

 4. حسین عرب گفت:

  سلام دوست گرامی، آقای نوروزی،
  مقاله “تراژدی فلسفه در ایران معاصر ” را خواندم. متاسفانه وضعیت فلسفه در ایران معاصر نه “تراژدی” که “کمدی” است. وقتی متولیان فلسفه در جامعه هر آن چیزی را که با نظرات آنها منطبق نیست، گمراه کننده، فاقد ارزش، و عدم الویت در انتشار اعلام می کنند، انتظار بسط و گسترش آن ناممکن است.
  اما در خصوص این مطلب که “فلسفه” “علم” نیست. به تعریف علم برمی گردد. کلیه اطلاعاتی که بشر از مطالعه طبیعت، اکتشافات، و اختراعات بدست آورده، در تعریف “علم” قرار می گیرد. این اطلاعات می تواند ذهنی یا تجربی باشد. احتمالا در اینجا علم کاربردی که شاخه ای از علم است و با نام “فن آوری” نامیده می شود، بعنوان کلیت “علم” در نظر گرفته شده است. پیروز و پایدار باشید/ حسین عرب

 5. رضا گفت:

  شما افرادی سیاسی هستید که میاین راجع به فلسفه اظهار نظر میکنید ،چند نفر مثل خودتون هم براتون هورا میکشن !!مرد حسابی تو چی میدونی از رایش سوم !تمومش کنید همه کثافتها رو کشورهای امریکا و انگلیس و روسیه و حتی فرانسه کردن اونوقت شما میگید نازیسم و فاشیسم !!وای به حال اون روزی که فلسفه مثل امروز سیاست زده بشه !!خاک بر سر اون مجله ای که افکار سیاست زده شما رو به عنوان فلسفه چاپ کنه !!